Warning: Use of undefined constant WPLANG - assumed 'WPLANG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/elektrisknx/ftp/elektrisaudio/wp-content/plugins/LayerSlider/classes/class.km.autoupdate.v3.php on line 73
Elektris Audio | Usługi
Elektris Audio | Usługi
Najwyższa jakość dźwięku. Systemy audio dla koneserów
sprzęt audiofilski, najwyższa jakość dźwięku, systemy audio dla koneserów
15848
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15848,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Usługi

baner_uslugi_audio

g3137

Doradztwo

g3137

Instalacja

g3137

Kalibracja

Doradztwo

Ponad dwudziestoletnia praktyka na rynku audio pozwoliła nam na spojrzenie na potrzeby Klienta z innej strony. Dobór systemu audio to proces, złożony i skomplikowany, wymagający staranności, dbałości o szczegóły i detale, a także współpracy i prawdziwej „chemii” pomiędzy Nabywcą a Sprzedawcą. Wiemy, że współdziałanie na takich zasadach daje najlepsze efekty i prowadzi do satysfakcji u najbardziej wymagających Konsumentów. Ta kooperacja nie kończy się jednak w momencie transakcji. Jesteśmy do dyspozycji naszych Kontrahentów każdego dnia. Służymy wiedzą, doświadczeniem i znajomością rynku.

Instalacja

Budowa systemu audio przypomina układankę z klocków. Wystarczy jeden element niekomponujący się z pozostałymi i… jak budowla bez podpory, cały zamierzony efekt dźwiękowy i funkcjonalny legnie w gruzach. Dlatego tak wielką wagę przykładamy do adaptacji pomieszczenia dla potrzeb zestawu audio-video, właściwego doboru komponentów, zaprojektowania instalacji i jej wykonania z dbałością o każdy szczegół.

Kalibracja

Urządzenia zakupione w naszej firmie dostarczamy, podłączamy i uruchamiamy w domu Klienta. Przeprowadzamy procedurę sprawdzającą prawidłowość funkcjonowania oraz wprowadzamy domowników w świat sprzętu audiowizualnego. Zaznajamiamy z obsługą i możliwościami uaktualnień i rozbudowy systemu.